GEOoffice - geologie, geochemie, geotechnika ...

HYDROGEOLOGIE INŽENÝRSKÁ GEOLOGIE SANAČNÍ GEOLOGIE GEOCHEMIE GEOTECHNIKA poradenství projekty rešerše průzkumy odborné posudky supervize realizace

Nabídka služeb

Bezpečnostní set pro práci ve studnách a v prostředí s výronem plynů - novinka v našem vybavení (11/2011)

Pro průzkum, čištění a renovaci historických širokoprofilových studní ...

... jsme pořídili speciální vybavení zohledňující vysoké požadavky na prevenci zdraví před úrazy při práci v hloubkách a uzavřených prostorech.

 

Bezpečnostní set zahrnuje:

 

  • přenosný tripod s únosností 500 kg pro bezpečné slaňování a vyprošťování osob nebo k zapouštění těžkých břemen do studní - skruží, čerpadel, apod. Snadno transportovatelný a lehký hliníkový Tripod i naviják mají certifikát bezpečnosti pro záchranářské práce. Dosah zapouštění osob je 20 m, hloubka zapouštění pro čerpadla je 45 m. Zapouštění čerpadel do větších hloubek prostřednictvím bezpečnostní trojnohy šetří před poškozením elektrokabeláž čerpadla a kabely k ovládání chodu čerpacího systému či k monitorování  úrovně hladiny podzemní vody.
  • dektor plynů GasAlertMicro Clip XT kanadského výrobce BW Technologies s varovným systémem pro průběžné měření koncentrace sirovodíku, oxidu uhelnatého, kyslíku a výbušných plynů).

 

 

Tématické zařazení:

 » Nabídka služeb  

Bezpečnostní trojnožka instalovaná nad studnou

 

Využití trojnožky při slaňování do studny

 

Využití trojnožky při slaňování do studny

 

Dektor plynů Gasallert Microclip XT