GEOoffice - geologie, geochemie, geotechnika ...

HYDROGEOLOGIE INŽENÝRSKÁ GEOLOGIE SANAČNÍ GEOLOGIE GEOCHEMIE GEOTECHNIKA poradenství projekty rešerše průzkumy odborné posudky supervize realizace

Reference

Další informace:

Nejsou k dispozici žádné další informace

Seminář "Vsakování srážkových a odpadních vod do půdních vrstev"

V září 2009 jsme uspořádali seminář o aktuálním tématu ...

Seminář byl určený zejména pracovníkům vodoprávních a stavebních úřadů a ostatním představitelům státní správy, měst a obcí s cílem osvěty a propagace postupů při správních řízeních spojených s posuzováním, projektováním a schvalováním vsaku srážkových a odpadních vod do půdních vrstev. Bližší informace o programu a lektorech jsou uvedeny v pozvánce, kterou máte k dispozici ve formátu pdf. Protože zájem o účast na semináři prokázali také kolegové z hydrogeologických firem, byl rozsah semináře rozšířen o přednášku RNDr. S.Šedy jako představitele ČAH (Česká asociace hydrogeologů) pojednávající o připravovaném metodickém pokynu k posuzování vsakování srážkových vod do horninového prostředí.

 

Seminář navštívilo 86 účastníků z Ostravy a jejích městských obvodů, z Bílovce, Klimkovic, Frýdku-Místku, Frýdlantu nad Ostravicí, Bruntálu, Třince, Vratimova, Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm, Šenova, Jeseníku, Jablunkova, Karviné, Českého Těšína, Příbora, Nového Jičína, Opavy, Olomouce, Přerova, Krnova, Zlatých Hor, Brna, Hodonína, Stráže pod Ralskem, Prahy a dokonce i z Plzně. 

 

Počet zúčastněných i nadregionální zastoupení svědčí o zájmu o zvolenou tématiku semináře. Budeme se těšit na další setkání nad aktuálními tématy v oboru hydrogeologie. Na základě ankety připravíme obdobný seminář na další téma, které jste vyhodnotili jako nejaktuálnější pro Vás.

 

Přednášky poskytnuté lektory  převedené do formátu pdf naleznete v přílohách.

 

 

Seminář "Vsakování srážkových a odpadních vod ..."

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  

 » Reference