GEOoffice - geologie, geochemie, geotechnika ...

HYDROGEOLOGIE INŽENÝRSKÁ GEOLOGIE SANAČNÍ GEOLOGIE GEOCHEMIE GEOTECHNIKA poradenství projekty rešerše průzkumy odborné posudky supervize realizace

Reference

Další informace:

Nejsou k dispozici žádné další informace

Seminář "Vsakování srážkových a odpadních vod do půdních vrstev" v Poličce, 17.10.2023

Po úspěšném obnovení série osvětových seminářů na téma "Aktuální otázky ...

...  v oboru hydrogeologie" v Ostravě jsme připravili pro vodoprávní a stavební úřady také seminář ve východních Čechách - v okrese Svitavy, v historickém městě Polička. Seminář pořádáme pod záštitou ČESKÉ ASOCIACE HYDROGEOLOGŮ, z.s. společně s představiteli vedení asociace, a to v úterý dne 17.10.2023 v Poličce,  v místním kulturním centru Tylův dům, v malém sále v 1. patře. Seminář je zejména pracovníkům vodoprávních a stavebních úřadů a ostatním představitelům státní správy, měst a obcí s cílem osvěty a propagace postupů při správních řízeních spojených s posuzováním, projektováním a schvalováním vsaku srážkových a odpadních vod do půdních vrstev. Vítaní jsou také lokální hydrogeologové a projektanti vodních děl / vodohospodáři, a samozřejmě členové České asociace hydrogeologů. Program je  identický s programem ze semináře v  Ostravě proběhlého v květnu 2023, bude doplněn pouze o několik aktualizací a novinek. Těšíme se na vaší účast a konstruktivní diskusi nad touto aktuální problematikou související s oborem hydrogeologie. Pozvánku s podrobným programem a přihláškou naleznete ve formátu pdf ke stažení níže.

 

Aktuální informace a organizační pokyny:

K termínu uzavírky přihlášek 13.10.2023 máme nahlášenou účast 87 osob včetně lektorů a kapacitu prostor se nám tak podařilo naplnit do posledního místa.  Účastníky máme nahlášené převážně z vodoprávních úřadů v pardubickém a královéhradeckém kraji, zastoupeny jsou ale i vodporávní úřady z ostatních krajů, správci povodí, a také projektanti a hydrogeologové jsou nahlášeni v četném množství. Své zástupce na semináři mají úřady Chrudim,  Moravská Třebová, Polička, Hlinsko, Králíky, Lanškroun, Holice, Svitavy, Žamberk, Nové Město nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Dobruška, Náchod, Příbram, Jičín, Šumperk, Sedlčany, Zlín, Nová Paka, Vrchlabí, Město Hradec Králové, Královéhradecký krajský úřad, Jihomoravský krajský úřad, Pardubický krajský úřad, Povodí Moravy a Povodí Vltavy. Náš mistr cateringu pro Vás připravil kromě vody, džusu, chlebíčku a koláčku ke kávě dvě jídla do obědové pauzy: Hovězí guláš s pečivem a holandský řízek s bramborovou kaší.  K upřesnění vašeho výběru budete vyzváni a pro konkrétní jídlo vám připravíme stravenku, kterou vám předáme při registraci účastníků (spolu s certifikátem o absolvování semináře). U Tylova domu je několik parkovišť, která ale bývají zpravidla už od ranních hodin obsazené. Pokud zde místo k parkování nebude, hledejte v blízkém okolí.

 

18.10.2023: Děkujeme všem zúčastněným za aktivní příspění k dialogu o aktuálních otázkách v hydrogeologii a budeme se těšit na opětovné shledání v roce 2024 v Ostravě nebo v Poličce. Prezentace lektorů ze semináře je ke stažení do konce října na následujícím odkazu z uschovny.cz kliknutím zde. Pokud bude vyčerpána kapacita počtu stažení, tak si o prezentace napište individuálně.

 

V roce 2024 připravujeme další osvětové semináře, tentokrát na téma „Průzkumné vrty, vodní zdroje a jejich ochrana“. V Ostravě je tento seminář plánován na jaro v termínu úterý 16.4.2024 a v Poličce na podzim v termínu úterý 15.10.2024. Zaznamenejte si do svých diářů.

.

 

Tématické zařazení:

 » Reference  

 » Novinky  

Náhled na pozvánku s programem

 

Tylův dům - pohled z parkoviště

 

Tylův dům - pohled na hlavní vstup

 

Z průběhu semináře ...

 

Z průběhu semináře ...

 

Z průběhu semináře ...

 

Nejdůležitější závěr semináře ...

 

Naši pozorní účastníci semináře ...